D-Link DMC-700SC média konverter

42.874 Ft + áfa
54.450 Ft
Gyártó: D-Link

DMC-700SC, Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, max. 550 m, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseSX (SC Multi-mode)

Jelenleg nincs raktáron, érdeklődjön telefonon!

A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Tulajdonságok

Azonosító: DMC-700SC
Felület: Médiakonverter
Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack
Távolság: max. 550 m
Egyéb: 1000BaseTX Duplex - 1000BaseSX (SC Multi-mode)
Garancia: 24 hó
KÉRDÉSE VAN? VEGYE FEL A KAPCSOLATOT!

Szakértőink várják a kérdéseit. Hívjon minket az alábbi telefonszámon, vagy kattintson, és írja meg nekünk a kérdését!

Telefon: 20/474-8282; vagy 66/520-600

Hasonló termékek