D-Link DMC-300SC média konverter

21.669 Ft + áfa
27.520 Ft
Gyártó: D-Link

DMC-300SC, Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3x, max. 2 km, 100BaseTX Duplex - 100BaseFX (SC Multi-mode)

Jelenleg nincs raktáron, érdeklődjön telefonon!

A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Tulajdonságok

Azonosító: DMC-300SC
Felület: Médiakonverter
Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack
Támogatott szabvány: IEEE 802.3x
Távolság: max. 2 km
Egyéb: 100BaseTX Duplex - 100BaseFX (SC Multi-mode)
Garancia: 24 hó

Videók

KÉRDÉSE VAN? VEGYE FEL A KAPCSOLATOT!

Szakértőink várják a kérdéseit. Hívjon minket az alábbi telefonszámon, vagy kattintson, és írja meg nekünk a kérdését!

Telefon: 20/474-8282; vagy 66/520-600

Hasonló termékek